Lessons

Beginner

Beginner

Intermediate

Intermediate

Family

Family

Groups / Camps

Groups / Camps

3 hour lesson = $100
Private lesson: (3 hrs. one-on-one instruction) = $175
Small group lessons (2 - 3 people)
3 hrs. instruction = $90/per person
Weekend lessons: two 3 hr. sessions = $170/per person
Group/Family lessons (4 + people)
3 hrs. instruction = $90/per person
Weekend lessons: two 3 hr. sessions = $180/per person
LESSON PRICES DO NOT INCLUDE SURF RENTALS.
OUR PARTNER CLEANLINE SURF CAN SET YOU UP WITH THE GEAR YOU NEED!

Surf Rentals